Gebruikerslogin

U bent hier

Home

Uurroosters

DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE (2jaar)

Wuustwezel

Woensdag

15.30 - 16.30

MUZIEK

MUZIEKLAB

 

TWEEDE GRAAD

 

 

Gooreind

 

1ste jaar

maandag

16.00 - 18.00

2de jaar

maandag

17.00 - 19.00

3de jaar

donderdag

16.00 - 18.00

4de jaar

donderdag

17.00 - 19.00

 

Loenhout

 

1ste jaar

maandag

16.00 - 18.00

2de jaar

maandag

17.00 - 19.00

3de jaar

donderdag

16.00 - 18.00

4de jaar

donderdag

17.00 - 19.00

 

Wuustwezel

 

1ste jaar

dinsdag

16.00 - 18.00

2de jaar

dinsdag

17.00 - 19.00

3de jaar

vrijdag

16.00 - 18.00

 


volwassenen

1ste jaar

maandag

19.30 - 21.30

2de jaar

dinsdag

19.00 - 21.00

3de jaar

dinsdag

20.00 - 22.00

DERDE GRAAD

Gooreind

 

1ste jaar

maandag

19.00 - 20.00

 

Loenhout

 

1ste jaar

donderdag

19.00 - 20.00

 

Wuustwezel

 

1ste jaar

dinsdag

19.00 - 20.00

 

 

volwassenen

1ste jaar

zaterdag

11.30 - 12.30

 

 

Pop-rock

1ste jaar

dinsdag

19.00 - 20.00

GROEPSMUSICEREN

 

 

DERDE GRAAD

 

 

Algemeen

zaterdag

09.00 - 10.00 (Wuustwezel)

Strijkers

woensdag

19.00 - 20.00 (Wuustwezel)

Percussie

woensdag

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Combo (pop-rock)

maandag/dinsdag

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Begeleidingspraktijk piano

donderdag/vrijdag

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Koor

zaterdag

11.00 - 12.00 (Wuustwezel)

Resisto

donderdag

19.30 - 20.30 (Wuustwezel)

Concordia

vrijdag

19.00 - 20.00 (Gooreind)

De Heidegalm

zaterdag

10.30 - 11.30 (Loenhout)

VIERDE GRAAD


 

Strijkers

woensdag

19.00 - 20.00 (Wuustwezel)

Percussie

woensdag

zaterdag

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Combo(pop-rock)

maandag/dinsdag

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Begeleidingspraktijk piano

donderdag/vrijdag

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Vocaal ensemble

zaterdag/vrijdag

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Houtblazers

 

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Kopers

 

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Gitaar klassiek

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

KEUZEVAKKEN

 

DERDE GRAAD

 

 

MCV jongeren

woensdag

16.30 - 17.30 (Wuustwezel)

MCV volwassenen

zaterdag

11.30 - 12.30 (Wuustwezel)

Compositie klassiek


af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Muziektheorie klassiek


af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Arrangeren klassiek


af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Improvisatie pop-rock

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

VIERDE GRAAD


 

Compositie klassiek

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Muziektheorie klassiek

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Arangeren klassiek

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Improvisatie pop-rock

 

af te spreken met de leerkracht (Wuustwezel)

Muziekgeschiedenis

vrijdag

18.30 - 20.30

MUZIEKGESCHIEDENIS 

2 JAAR

 

Muziekgeschiedenis

vrijdag

18.30 - 20.30

 

WOORD

 

WOORDATELIER

 

 

1ste jaar (nieuwe leerlingen)

woensdag

16.30 - 17.30

 

2de - 4de jaar (bestaande llerlingen)

 

woensdag

17.30 - 18.30

 

DANS

 

 

EERSTE GRAAD

Dag

Uur

1ste jaar 

donderdag

16.15 - 17.15

2de jaar 

 

vrijdag

 

16.15 - 17.15

TWEEDE GRAAD

1ste jaar

vrijdag 

woensdag

 

17.15 - 18.15

13.30 - 14.30

2de jaar

 

vrijdag

maandag

 

18.15 - 19.15

17.15 - 18.15

3de jaar

vrijdag

dinsdag

19.15 - 20.15

16.45 - 17.45

4de jaar

dinsdag

donderdag

 

17.45 - 19.15

17.15 - 18.15

DERDE GRAAD

 

 

1ste jaar

dinsdag

donderdag

17.45 - 19.15

17.15 - 18.15

2de jaar

woensdag

vrijdag

15.45 - 17.15

20.15 - 21.15

3de jaar

maandag

woensdag

18.15 - 19.15

14.30 - 15.45

VIERDE GRAAD    

1ste jaar

woensdag

donderdag

17.15 - 18.45

18.15 - 19.45

2de jaar

woensdag

donderdag

17.15 - 18.45

18.15 - 19.45

3de jaar

maandag

dinsdag

19.15 - 20.45

19.15 - 20.45

 

BEELDENDE EN AUDIOVISUELE KUNSTEN

 

Plaats

van 6 tot 8 jaar

van 9 tot 12 jaar

GC Blommaert

Wuustwezel

woensdag

13.30 tot 15.10

woensdag

15.30 tot 17.10

GC 't Kratje

Gooreind

woensdag

13.30 tot 15.10

woensdag

15.30 tot 17.10