Gebruikerslogin

U bent hier

Home

Uurroosters

 

MUZIEK

Cursus

dag

uur

AMV + SZ  L1A Wuustwezel

dinsdag

vrijdag

 

16.30 - 17.30

16.00 - 17.30

 

AMV + SZ  L2A Wuustwezel

dinsdag

vrijdag

17.30 - 18.30

17.00 - 18.30

AMV + SZ L4A Wuustwezel

 

donderdag

zaterdag

 

 

17.00 - 18.00

10.00 - 11.30

 

AMV + SZ L1B Gooreind

 

maandag

donderdag

 

16.00 - 17.00

16.00 - 17.30

AMV + SZ L2B Gooreind

 

maandag

donderdag

 

17.00 - 18.00

17.00 - 18.30

AMV + SZ L3B Gooreind

 

maandag

donderdag

 

18.00 - 19.30

18.30 - 19.30

AMV + SZ L4B Gooreind

maandag

donderdag

19.00 - 20.30

19.30 - 20.30

AMV  L1C Loenhout

 

maandag

donderdag

 

16.00 - 17.00

16.15 - 17.15

AMV L2C Loenhout

 

maandag

donderdag

 

17.00 - 18.00

17.15 - 18.15

AMV L3C Loenhout

 

maandag

donderdag

 

18.00 - 19.00

18.15 - 19.15

AMV L4C Loenhout

maandag

donderdag

19.00 - 20.00

19.15 - 20.15

Samenzang Loenhout
L1 - L2 - L3 - L4

donderdag

15.15 - 16.15

AMV + SZ L1 Volwassenen

donderdag

19.00 - 21.30

AMV + SZ L2 Volwassenen

maandag

19.00 - 21.30

AMV + SZ L3 Volwassenen

dinsdag

19.30 - 22.00

AMC M1A Wuustwezel

 

vrijdag

 

17.15 - 18.15

 

   

AMC 2 + 3 A Wuustwezel

 

vrijdag

 

18.15 - 19.15

AMC 2 + 3 B Gooreind

 

dinsdag

 

17.30 - 18.30

AMC Volwassenen

 

zaterdag

 

11.30 - 12.30

AMC JALM

 

NTB

 

NTB

AMT en MT

 

maandag

dinsdag

donderdag

vrijdag

zaterdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Muziekgeschiedenis

vrijdag

18.30 - 20.30

Ensemble Jalm

 

NTB

 

NTB

Samenspel Algemeen

 

zaterdag

 

09.00 - 10.00

Samenspel strijkers

 

woensdag

 

NTB

Samenspel De Jonge Scheuten

 

donderdag

 

19.30 - 20.30

Samenspel Concordia

 

vrijdag

 

19.00 - 20.00

Samenspel De Heidegalm

zaterdag

11.00 - 12.00

Percussie ensemble

 

woensdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Instrumentaal ensemble

 

maandag

woensdag

vrijdag

zaterdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Koor

 

zaterdag

 

NTB

Begeleidingspraktijk

 

donderdag

vrijdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Accordeon

 

woensdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Cello

 

woensdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Dwarsfluit

 

woensdag

donderdag

vrijdag

zaterdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Fagot

 

maandag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Gitaar

 

maandag 

donderdag

vrijdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Elektrische gitaar

 

maandag

dinsdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Hobo

 

dinsdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Klarinet

 

woensdag

zaterdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Koper

dinsdag
woensdag

uur af te spreken met de leerkracht

Piano

 

maandag

dinsdag

donderdag

vrijdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Saxofoon

 

woensdag

donderdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Slagwerk

 

woensdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

Viool

woensdag

uur af te spreken met de leerkracht

Zang

 

woensdag
vrijdag

zaterdag

 

uur af te spreken met de leerkracht

 

WOORD

 

Cursus

dag

uur

Algemene Verbale Vorming A

 

woensdag

 

13.30 - 14.30

 

Algemene Verbale Vorming B

 

zaterdag

09.00 - 10.00

 

Drama M1 / M2

 

zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

Voordracht M1/M2

zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

Voordracht M3

woensdag of zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

Voordracht Hogere Graad

woensdag of zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

Verbale Vorming

woensdag of zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

Toneel M3 jongeren

woensdag of zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

toneel M3 volwassenen

woensdag of zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

Toneel Hogere Graad

donderdag

uur af te spreken met de leerkacht

Repertoirestudie

woensdag of zaterdag

uur af te spreken met de leerkracht

 

DANS

 

Cursus

Dag

Uur

Dansinitiatie L1 (6 jaar)

 

maandag

 

16.45 - 17.45

Dansinitiatie L2 (7 jaar)

 

dinsdag

 

16.15 - 17.15

AABL en AT L3

 

maandag

donderdag

 

17.45 - 18.45

16.15 - 17.15

AABL en AT L4

 

dinsdag

donderdag

 

18.15 - 19.15

17.15 - 18.15

AABL en AT L5

 

dinsdag

woensdag

 

17.15 - 18.15

17.45 - 18.45

AABL en AT L6

dinsdag

woensdag

17.15- 18.15

17.45 - 18.45

Klassieke dans en AT                 Middelbare graad 1

 

woensdag

 

15.45 - 17.45

Klassieke dans en AT                 Middelbare graad 2

woensdag

13.45 - 15.45

Klassieke dans en AT                 Middelbare graad 3

donderdag

18.15 - 20.15

Klassieke dans  en AT
Hogere graag 1

 

maandag

 

18.45 - 20.45

Klassieke dans  en AT
Hogere graag 2 + 3
dinsdag  19.15 - 21.15

 

Beeldende kunsten

 

Plaats

van 6 tot 8 jaar

van 9 tot 12 jaar

GC Blommaert

Wuustwezel

woensdag

13.30 tot 15.10

woensdag

15.30 tot 17.10

GC 't Kratje

Gooreind

woensdag

13.30 tot 15.10

woensdag

15.30 tot 17.10